cjs-plzen.cz

 Kvalitní  a  motivující  výuka   za  nízké  ceny

 

 

 

 

 

Lektoři

Angličtina -

Brit Keith McMullan - velmi oblíbený, zkušený, zodpovědný v přípravě, kamarádský a spontánní při výuce konverzace, vyhledávaný lektor s nejlepšími referencemi.

Mgr. Senta Shand - rodilá mluvčí, výborná a oblíbená lektorka, hovořící česky.

Mgr. Martina Šímová - Vinterová - velmi zkušená a fundovaná lektorka. Kamarádská, sportovně založená, oblíbená. Perfektní znalost jazyka a reálií.

Mgr. Hana Voláková (Kačenová) - dlouhodobá praxe ve výuce docházkových a firemních kurzů, studium v Anglii, certifikát CAE Cambridge. Velmi zkušená a oblíbená. Má citlivý přístup ke studentů a je vždy usměvavá.

Mgr. Eva Horová (Klepsová) - dlouhodobá praxe ve výuce docházkových a firemních kurzů, certifikát FCE

Kateřina Bendová - lektorka s aktivním a citlivým přístupem ke studentům. Měla dlouhodobý pobyt v USA. Kamarádská, bezprostřední.

Miloš Vopátka - velmi zkušený lektor s citlivým přístupem k jednotlivým studentům. Dovede získat i ty studenty, kteří si nevěří, nebo mají pomalejší pokrok v získávání znalostí a dovedností.

Mgr. Jadwiga Polívková - studium a titul v Anglii. Dlouhodobé pobyty v zahraničí. Perfektní znalost jazyka, bezprostřední a kamarádská při výuce.

Němčina -

Mgr. Petr Fišer - velmi zkušený a oblíbený lektor s citlivým přístupem ke studentům. Dovede připravit zájemce k přijímacímu pohovoru pro práci v Německu.

Francouzština -

Česká lektorka - Mgr. Hana Lukešová (Píchová) - dlouho pracovala pro Francouzskou Alianci - velmi fundovaná ve znalostech i výuce, pobyty ve Francii.
Česká lektorka - Mgr. Kamila Stará - mladá, velmi sympatická a fundovaná lektorka s citem pro jednotlivé studenty. Měla studijní pobyty ve Francii. Dovede vytvořit velmi příjemnou atmosféru při výuce a získat studenty pro studium francouzštiny.

Španělština -

Česká lektorka - Mgr. Jadwiga Polívková - dlouhodobé pobyty ve Španělsku, Peru, Mexiku, Číně. Studium v Madrinu a Číně. Perfektní znalost jazyka, bezprostřední a kamarádská při výuce. Lektorka je svou znalostí španělštiny na úrovni rodilého mluvčího.